Юлія Джима в "Різдвяній гонці" залишилася без п'єдесталу

28 грудня 2017, 23:40
Наша біатлоністка виступала в парі з Міхаелем Решем із Бельгії

Фото biathlon-aufschalke.de

Українська біатлоністка Юлія Джима взяла участь в "Різдвяній гонці", яка з 2002 року традиційно проходить на стадіоні "Шальке" в Гельзенкірхені. Партнером українки став Міхаель Реш з Бельгії. Нагадаємо, що напарник Джими змінився в останній момент.

У мас-старті Джима і Реш стали останніми з десяти пар, програвши переможцям Катерині Юрловій і Олексію Волкову з Росії майже дві хвилини.

Друге місце в гонці посіли Єва Пускарчикова і Ондржей Моравець з Чехії, а третє – французи Анаіс Бескон і Емільєн Жакелен.

У гонці переслідування україно-бельгійська пара результати поліпшила, хоч так і не дісталася до призових місць – Джима і Реш стали п'ятими.

Перше місце знову дісталося російському дуету, другими, як і в мас-старті, фінішували чехи, а от на третю сходинку п'єдесталу піднялися Ліза Тереза Хаузер і Юліан Еберхард з Австрії.

Нагадаємо, що Юлія Джима завоювала дві бронзові медалі на Кубку світу в Естерсунді.

До речі, напередодні старту сезону наші біатлоністи здобули нові гвинтівки за 5 тисяч євро кожна. Цікаво, що зброю потрібно міняти кожні чотири роки, а у Підгрушної вона не змінювалася з 2006 року!