Йоханнес Бе виграв більше хвилини у Фуркада в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

16 грудня 2017, 16:40
Єдиний українець Руслан Ткаленко п'ять разів промахнувся на чотирьох вогневих рубежах

Фото AFP

У французькому Ансі відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках третього етапуКубка світу з біатлону сезону 2017/2018 років.
Переможцем гонки став норвезький біатлоніст Йоханнес Бе . Він відстрілявся без промахів і пройшов всю дистанцію 32 : 52.7 .

Друге місце зайняв француз Мартен Фуркад, який допустив по одному промаху на третій і четвертій стрільбі. Француз програв переможцеві більше хвилини.

Боротьба за третє місце розгорнулася між двома росіянами – Антоном Шипуліним і Олександром Логиновим. Обидва спортсмени допустили по одному промаху і в підсумку фінішували слідом за Фуркадом, але на частки секунди швидше опинився Шипулін.

Єдиний представник України в гонці Руслан Ткаленко став тільки 56-м, відставши від першого місця на шість хвилин. На першій стрільбі він допустив три промахи, а потім ще двічі промахнувся на четвертій стрільбі. В п'ятницю

українські чоловіки залишилися за межами топ-50 в спринті.

Нагадаємо, сьогодні раніше Сестри Семеренко фінішували в гонці переслідування з різницею менше, ніж в секунду, але за межами призової трійки .