Ярмоленко забив перший гол за 262 дні! Огляд феєричного для українця матчу "Вест Гем" – "Челсі"

2 липня 2020, 07:38
Попереднього разу український вінгер забивав ще в жовтні, коли вразив ворота команди Кріштіану Роналду

Ярмоленко, гол у матчі "Вест Гем" - "Челсі" / Фото: Reuters

Андрій Ярмоленко забив свій перший гол після паузи тривалістю 262 дні! Завдяки вогненному м'ячу у виконанні українця його "Вест Гем" несподівано обіграв вдома "Челсі" 3:2. На 89-й хвилині лондонського дербі Ярмоленко, який за 12 хвилин до цього вийшов на заміну, втік в контратаку і в своєму фірмовому стилі лівою ногою розстріляв ворота суперника.

Востаннє до цього Ярмоленко, що із зарплатою в 7 млн євро на рік є найвисокооплачуванішим гравцем лондонського "Вест Гема", забивав ще 14 жовтня 2019 року, коли своїм голом допоміг збірній України в Києві здолати Португалію з Кріштіану Роналду – 2:1.

Огляд матчу "Вест Гем" – "Челсі" (3:2)

"Вест Гем" – "Челсі" – 3:2