Ярмоленко забив гол, але це не допомогло "Боруссії" уникнути поразки

28 жовтня 2017, 21:59
Лідер бундесліги дортмундська "Боруссія" програла в 10-му турі "Ганноверу"

Андрій Ярмоленко. Фото AFP

Лідер чемпіонату Німеччини дортмундська " Боруссія " програла " Ганноверу " вматчі 10-го туру Бундесліги.

Зустріч відбулася в суботу в Ганновері і завершилася з рахунком 4 : 2 на користь господарів поля , в складі яких відзначилися Жонатас де Жезус ( 20 – а хвилина , пенальті ) , Іла Бебу ( 40 , 86 ) і Фелікс Клаус ( 60 ) . У " Боруссії " забили Дан – Аксель Загаду ( 27 ) , який на 59 -й хвилині отримав червону картку , і Андрій Ярмоленко ( 52 ) .

Український півзахисник вийшов в стартовому складі і був замінений на 74 -й хвилині . Кілька днів тому Ярмоленко відіграв весь матч в Кубку Німеччини та забив гол з пенальті у ворота "Магдебурга".

" Боруссія " з 20 очками тепер займає друге місце в таблиці Бундесліги . На перше вийшла " Баварія " , яка обіграла на своєму полі " Лейпциг " і набрала 23 очка .

19:30 "Баварія" – "Лейпциг" – 2:0

" Боруссія " втрачає очки вже в другому турі поспіль Нагадаємо , що в попередньому , дев'ятому турі чемпіонату Німеччини, " Боруссія " зіграла внічию з " Айнтрахтом " .