Ярмоленко забив гол головою "Баварії". Огляд матчу Кубка Німеччини

21 грудня 2017, 09:32
Голи та найкращі моменти матчу "Боруссія" – "Баварія"

20 грудня дортмундська "Боруссія" програла "Баварії" (1:2) в 1/8 Кубка Німеччини.

Український футболіст Андрій Ярмоленко з'явився в старті своєї команди і цього разу відіграв весь поєдинок.

Рахунок в матчі вже на 12-й хвилині відкрив Жером Боатенг, а ще до перерви перевагу мюнхенців збільшив Томас Мюллер.

Дортмундці один гол відіграли у другому таймі – ударом головою м'яч забив Андрій Ярмоленко. Гравець збірної України мав прекрасний шанс відзначитися і в першому таймі, але тоді голкіпера "Баварії" підстрахували захисники, вибивши м'яч з лінії порожніх воріт.

"Баварія" – "Боруссія" Д – 2:1
Голи: Боатенг (12), Мюллер (40) – Ярмоленко (77)

Чотири поєдинки 1/8 фіналу Кубка Німеччини відбулися у вівторок. В одному з них "Шальке" без Євгена Коноплянки вийшов до чвертьфіналу, обігравши "Кельн" з рахунком 1:0. Українець весь матч просидів в запасі.

Раніше один з відомий футбольних агентів розповів про зарплату Ярмоленка в "Боруссії". На думку експерта, вона становить 5-6 мільйонів "брудними", тобто близько 3 мільйонів євро після вирахування податків.