Ярмоленко вийшов у старті на матч-відкриття туру в Бундеслізі

17 листопада 2017, 21:48
Українець грає в виїзному матчі 12 туру проти "Штутгарта"

Андрій Ярмоленко. фото AFP

У стартовому матчі 12 туру чемпіонату Німеччини "Штутгарт" приймає дортмундську "Боруссію", за яку вступає український півзахисник Андрій Ярмоленко. Матч в п'ятницю почався о 21:30 за київським часом.

Ярмоленко вийшов на матч з перших хвилин разом з нападниками Філіпом і Шюррле. Стартові склади команд:

"Штутгарт": Цілер – Баумгартль, Бадштубер, Павар – Бек, Аскасібар, Гентнер, Інсуа – Акола, Озкан – Гінчек

Запасні: Граль, Аого, Брекало, Теродде, Асано, Мангала, Аілтон

"Боруссія": Бюркі – Тольян, Папастатопулос, Бартра, Шмельцер – Гетце, Вайгль, Кагава – Філіп, Ярмоленко, Шюррле

Запасні: Вайденфеллер, запаскудили, Шахін, Геррейро, Дауд, Кастро

Напередодні стало відомо, що до старту чемпіонату світу ЧС-2018 Ярмоленко повернеться в "Динамо", щоб зіграти по тайму за ДК і Дортмунд в спарингу цих команд у Києві. У складі "Динамо" Ярмоленко провів 339 матчів у всіх турнірах і забив 137 голів. Також на його рахунку 74 матчі в складі національної збірної і 33 забитих м'ячі.

Напередодні Ярмоленко увійшов до списку гравців, яких не вистачатиме на ЧС-2018. Разом з українцем в команду зірок потрапили Джанлуїджі Буффон, Гарет Бейл, Генріх Мхітарян, П'єр-Емерік Обамеянг, Алексіс Санчес та інші.