Ярмоленко у прольоті! Визначилися сенсаційні фіналісти Ліги Європи

6 травня 2022, 00:01
Айнтрахт зумів знову здолати Вест Гем, а ось їхні земляки з Лейпцигу несподівано поступилися Рейнджерсу

Айнтрахт та Рейнджерс посперечаються за трофей Ліги Європи / Фото: Getty Images

Сьогодні визначились фіналісти Ліги Європи. Стосунки в дуелях з'ясовували німецькі та британські команди. Представники Бундесліги були фаворитами після перших матчів.

Тиждень тому Айнтрахт зумів у гостях переграти Вест Гем (1:2), а Лейпциг мінімально здолав удома Рейнджерс. Очікувалося, що відбудеться німецький фінал, але "бики" підвели Німеччину.

Лейпциг примудрився пропустити два голи від Рейнджерса вже до середини першого тайму, проте гол Нкунку на 71-й хвилині міг подарувати німецькій команді овертайм. Але шотландці свого не пропустили і повернули перевагу в два м'ячі.

За дев'ять хвилин до кінця Лундстрем найшвидше зорієнтувався під час подачі до штрафного майданчика і вразив ворота Гулачі. На більше Лейпциг не напрацював. Отже, Рейнджерс виходить у свій другий фінал Кубку УЄФА/Ліги Європи. Минулий він програв у 2008 році.

РЕЙНДЖЕРС – ЛЕЙПЦИГ 3:1
Голи
: Таверньєр, 19, Камара, 24, Лундстрем, 81 – Нкунку, 71.

А от у Айнтрахта було набагато менше проблем із більш статусним Вест Гемом. Мало того, що підопічні Гласнера грали вдома, то ще й були у більшості майже весь матч. На 17-й хвилині Кресвелл зірвав вихід суперника сам на сам і отримав пряму червону.

Франкфуртці зрештою реалізували чисельну більшість і здобули мінімальну перемогу. Борре зумів точно замкнути простріл. Ярмоленко просидів на лаві майже весь матч, вийшовши аж на 87-й хвилині. Несподіваний фінал Рейнджерс – Айнтрахт відбудеться 18 травня у Севільї.

АЙНТРАХТ – ВЕСТ ХЕМ 1:0