Яскраві кадри битви за третє місце чемпіонату світу

14 липня 2018, 20:11
Фоторепортаж матчу Бельгія – Англія: передостанній поєдинок чемпіонату світу 2018

Бельгія обіграла Англію з рахунком 2

В суботу збірна Бельгії вперше в своїй історії завоювала медалі чемпіонату світу з футболу. У Санкт – Петербурзі бельгійці в матчі за третє місце ЧС -2018 обіграли команду Англії з рахунком 2 : 0 . Забивши швидкий гол вже на четвертій хвилині поєдинку ( відзначився Томас Меньє ) , бельгійці впевнено довели справу до перемоги , подвоївши перевагу в рахунку в кінцівці зустрічі ( на 82 -й хвилині забив Еден Азар ) .

Яскраві фото матчу Бельгія – Англія

Бельгія обіграла Англію з рахунком 2: 0. Фото AFP

Цікаво , що , згідно з опитуванням на нашому сайті перед початком матчу за третє місце , більшість українських уболівальників вболівали за збірну Бельгії – таких було 70 відсотків проти 30 відсотків , які переживали за англійців .

Відзначимо , що в фіналі чемпіонату світу в неділю зіграють збірні Франції та Хорватії . Поєдинок розпочнеться о 18:00 за київським часом , онлайн з фото і хронікою гри – на segodnya.ua .

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.