Яскраві фото драматичного матчу в Турині: "Ювентус" не втримав перемогу в матчі з "Тоттенхемом"

13 лютого 2018, 23:59
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійці вели з рахунком 2:0, але зіграли внічию – 2:2

"Ювентус" - "Тоттенхем" - 2:2. Фото AFP

<p>"Ювентус" – "Тоттенхем" – 2:2. Фото AFP</p>

Футболісти туринського "Ювентуса" і лондонського "Тоттенхема" зіграли внічию в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч, що пройшла у вівторок в Турині, завершилася з рахунком 2:2.

Господарі змогли відзначитися вже на другій хвилині матчу! Після розіграшу штрафного послідувала подача в штрафний майданчик "Тоттенхема" на Гонсало Ігуаїна, де аргентинський нападаючий в дотик відправив м'яч у кут воріт англійського клубу.

Не минуло й п'яти хвилин, як господарі заробили право на пенальті. До м'яча підійшов Ігуаїн і відправив м'яч у той же кут, що і з гри декількома хвилинами раніше. Воротар "Тоттенхема" Уго Льоріс знову до м'яча доторкнувся, але врятувати свою команду не зміг.

Таким чином, Гонсало Ігуаїн оформив дубль вже на дев'ятій хвилині зустрічі: відео голів.

Під завісу першого тайму аргентинський форвард отримав можливість оформити хет-трик, але не реалізував 11-метровий.

Лондонці відповіли голами Харрі Кейна (35-а) і Крістіана Еріксена (71-а).

Зустріч у відповідь відбудеться 7 березня в Лондоні.

Нагадаємо, що команди вирішують різні завдання у внутрішніх чемпіонатах. "Ювентус" всього на одне очко відстає від лідируючого в Серії А "Наполі" і веде боротьбу за золоті медалі, а "Тоттенхем" в Прем'єр-лізі відстає від лідера, "Манчестер Сіті", на 20 очок, і веде боротьбу за четверте місце, яке дає право зіграти в Лізі чемпіонів у наступному сезоні.

У паралельному матчі "Манчестер Сіті" на виїзді розгромив "Базель" – 4:0.