Яна Шемякіна виграла бронзу на чемпіонаті світу в Казані

20 липня 2014, 18:49
Олімпійська чемпіонка програла у півфіналі чемпіонату світу з фехтування

Яна Шемякіна. Фото AFP

Чинна олімпійська чемпіонка з фехтування шпагою Яна Шемякіна завоювала бронзову медаль чемпіонату світу в Казані.

На шляху до чвертьфінальної стадії Шемякіна по черзі перемогла Алехандру Теран з Мексики ( 15:8 ) , іншу українську шпажистку Олену Кривицьку ( 14:13 ) і японку Айяку Сімоокаву (6:4 ) .

У матчі 1 / 4 проти Кон Мань Вай з Гонгонка володарка індивідуального " золота" Ігор- 2012 виграла з рахунком 9:8 , а ось в півфіналі проти італійки Роселло Фьяміньо удача була на боці суперниці – основні три трихвилинки завершилися внічию 12:12 , а в додатковому періоді переможний укол на рахунку Фьяміньо .

Завдяки Шемякіній збірна України отримала другу медаль чемпіонату світу після "золота" шаблістки Ольги Харлан.