Виїзний дубль правого захисника: відео матчу "Олександрія" – "Львів"

9 грудня 2018, 20:17
Поєдинок "Олександрія" – "Львів" з рахунком 2: 1 виграли гості

"Александрия" - "Львов" - 1:2. Фото fco.com.ua

З несподіваним рахунком завершився сьогодні матч "Олександрія" – "Львів" 18-го туру чемпіонату України з футболу, в якому команда Володимира Шарана упустила можливість піти на зимову перерву на другому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Львів'яни відвезли перемогу з рахунком 2: 1, зберігши другу позицію в УПЛ за "Динамо".

Героєм матчу в складі команди Юрія Бакалова став правий захисник Володимир Адамюк, який забив обидва м'ячі. Перший з них – вже на 2-й хвилині матчу – поламав весь тактичний план "Олександрії", яка і без того вийшла на гру лише з молоддю в резерві.

В середині першого тайму Адамюк видав майстер-клас для центрфорвардів, а потім "Львів" всією командою обороняв свої ворота. І домігся свого, пропустивши лише один раз.

"Олександрія" – "Львів" – 1: 2

Голи: Шендрик (84) – Адамюк (2, 30).

"Олександрія": Паньків – Микицей, Бондаренко, Шендрик, Пашаєв (Стецьков, 35) – Гречишкін, Довгий (Устименко, 66) – Шастал, Ковалець, Протасов (Задерака, 72) – Сітало.

"Львів": Бандура – Адамюк, Борзенко, Парамонов, Воронін – Мартан – Тейлор, Сабіно (Араужо, 90 + 5), Жонатан, Западня (Голіков, 76) – Бруно.

Нагадаємо, що сьогодні відбувся ще один матч 18-го туру, в якому "Олімпік" і "Десна" розписали нічию 1: 1.