Другий день чемпіонату Європи з легкої атлетики для України

14 серпня 2014, 09:38
Українці медалей не завоювали, але багато хто показав хороші результати в кваліфікації

У середу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в швейцарському Цюріху пройшов другий день змагань.

У ранковій програмі Руслан Дмитренко зайняв образливе четверте місце в спортивній ходьбі на 20 км, Андрій Ковенко показав сьомий час, Назар Коваленко – 14-ий.

Троє наших спортсменів кваліфікувалися у фінал змагань у стрибках в висоту: Богдан Бондаренко (2.23 метра), Андрій Проценко (2.23), Юрій Кримаренко (2.19).

У кваліфікації 400-метрівки з бар'єрами Ганна Тітімець показала другий час (55.77 сек) і вийшла в півфінал. Для Олени Колесніченко та Анни Рижикової змагання завершені.

Падіння Анни Рижикової:

Анастасія Ткачук не змогла пробитися в півфінал 800-метрівки. Її час у кваліфікації – 2:06.89 хвилини, 24-е місце.

Ірина Новожилова з результатом 63.78 метрів не змогла кваліфікуватися у фінал змагань у метанні молота. Її підсумок – 17-е місце.

У вечірній частині змагань Ольга Саладуха з кращим результатом (14.42 метра) кваліфікувалася до фіналу змагань у потрійному стрибку. Найближча суперниця стрибнула на 21 сантиметр менше.

Ольга Земляк показала кращий час (51.24 сек) в півфіналі 400-метрівки і вийшла у фінал, а Наталя Пигида з десятим часом (52.70 сек) боротьбу за медалі припинила.

Олексій Касьянов посів восьме місце в десятиборстві (8231 балів). Переміг у цьому виді білорус Андрій Краучанка (8616).

Спринтер Віталій Корж у півфінальних забігах на 100 метрів показав 15-й результат (10.39 секунди) і в фінал пробитися не зміг.

Наталія Погребняк (11.30 сек) і Олеся Повх (11.42 сек) в півфіналах 100-метрівки зайняли 11 і 12 місця і теж не змогли пробитися у фінал змагань.

Віталій Батрус в півфінальних забігах на 400 метрів показав останній, 24-й результат (48.16 сек).

Сергій Лебідь не фінішував у забігу на 10 000 метрів.

Денис Нечипоренко в півфінальних забігах на 400 метрів в бар'єрами показав 16-ий час (50.35 сек), а Станіслав Мельников – 19-ий (50.60 сек). Обидва наші спортсмени в фінал не пробилися.