Друга ракетка України Цуренко поступилася в Торонто чарівній Домініці Цибулковій

8 серпня 2017, 10:20
Наша тенісистка залишає турнір після першого раунду

Домініка Цибулкова. Фото: Instagram

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла подолати стартовий бар'єр на турнірі WTA Premier 5 Rogers Cup у Торонто, Канада.

У матчі першого кола киянка за 1 годину 47 хвилин поступилася 11-й ракетці турніру Домініці Цибулковій зі Словаччини – 6:7 (3), 4:6.

У першій партії Цуренко подавала на сет за рахунку 6:5, але дозволила суперниці зрівняти рахунок. На тайбрейку впевненіше зіграла Цибулкова.

На початку другого сету словачка повела з двома брейками. Українка відіграла один з них, але не змогла відіграти другий.

Раніше Цуренко поступилася Медісон Кіз в чвертьфіналі турніру в Стенфорді, а ще одна українка на цій же стадіїКатерина Бондаренко програла Петрі Квітовій.