Всі моменти "сухого" матчу "Баварія" – "Севілья" в Лізі чемпіонів

12 квітня 2018, 00:59
Огляд поєдинку в Мюнхені, який вивів "Баварію" у півфінал турніру

Арьєн Роббен. "Баварія" - "Севілья" - 0:0. фото AFP

Футболісти мюнхенської "Баварії", днями достроково гарантували собі шостий поспіль титул чемпіонів Німеччини, провели відповідну чвертьфінальну гру в Лізі чемпіонів.

У середу в Мюнхені "Баварія" не змогла обіграти іспанську "Севілью": поєдинок завершився без голів, 0:0. На доданих хвилинах другого тайму у складі гостей був вилучений аргентинський атакуючий півзахисник Хоакін Корреа.

Відсоток володіння м'ячем в поєдинку виявився практично рівним – 51% у "Баварії" проти 49% у "Севільї". Гравці німецького клубу частіше подавали кутові (9:1) і били в площину воріт (7:0), а також більше потрапляли в положення "поза грою" (5:1).

В Іспанії тиждень тому "Баварія" перемогла з рахунком 2:1, що навіть мінімальна поразка виводила команду Юппа Хайнкеса в півфінал Ліги чемпіонів.

"Баварія" дізнається свого наступного суперника в ЛЧ в п'ятницю, 13 квітня, коли в швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування півфіналів і фіналу.

У паралельному матчі в середу "Ювентус" обіграв "Реал" 3:1 на виїзді, але далі пройшла команда Зінедіна Зідана.

Фінал Ліги чемпіонів 2017/18 відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський" 26 травня. Напередодні стало відомо, що перед ареною встановлять бетонні блоки для запобігання терактам.