Всі голи епічного дербі "МанСіті" – "МанЮнайтед" – 2: 3

7 квітня 2018, 22:21
Голи і моменти центрального матчу туру в Прем'єр-лізі, який міг стати чемпіонським для команди Гвардіоли

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Манчестер Сіті" в матчі  33-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч пройшла в Манчестері на стадіоні " Етіхад " і завершилася вольовою перемогою " Юнайтед " з рахунком 3 : 2 .

Автором першого гола став захисник господарів Венсан Компані, який відзначився на 25-й хвилині. До перерви хавбек Ілкай Гюндоган подвоїв перевагу "Сіті". Здавалося, сьогодні команда Хосепа Гвардіоли відсвяткує дострокове чемпіонство. А разом з нею – і український півзахисник Олександр Зінченко.

Але в другому таймі клуб Жозе Моурінью перевернув все з ніг на голову. Спочатку дубль оформив півзахисник "червоних дияволів" і один з найдорожчих футболістів в історії Поль Погба, а потім переможний гол забив захисник Кріс Смоллінг.

За шість турів до кінця сезону "Манчестер Сіті" з 84 очками займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, "Манчестер Юнайтед" йде на другому, відстаючи на 13 очок.

Тепер, щоб достроково завоювати чемпіонський титул в наступному турі, команді Гвардіоли потрібна виїзна перемога над "Тоттенхемом" за умови, що "МЮ" не зможе набрати очок у домашньому матчі з "Вест Бромвіч".