Всі досягнення Роналду, встановлені в суперматчі Португалія – Іспанія на ЧС-2018

15 червня 2018, 23:19
Португальський нападник оформив хет-трик і приніс своїй команді нічию

Кріштіану Роналду. фото AFP

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду став героєм своєї команди в першому матчі на чемпіонаті світу 2018 року в Росії, в якому чинні чемпіони Європи зустрічалися з командою Іспанії. Іспанія не втримала перемогу над Португалією, при цьому двічі пропускаючи першою і ведучи в рахунку більше півгодини.

Нагадаємо, що ми вели текстову онлайн трансляцію матчу Іспанія – Португалія (3: 3).

Роналду забив всі три м'ячі своєї команди, двічі відзначившись у першому таймі і ще раз – після перерви. Перший свій м'яч капітан збірної Португалії забив з пенальті, який сам же і заробив.

Потім він скористався помилкою воротаря іспанської команди Давида де Хеа. А в другому таймі Роналду виконав красивий штрафний у верхню дев'ятку.

Португалець вперше оформив дубль у матчі чемпіонаті світу і третій раз – на великому міжнародному турнірі. По два голи він забивав Голландії на чемпіонаті Європи 2012 року і Угорщині на Євро-2016.

Також 33-річний форвард став тільки четвертим гравцем в історії, який забивав на чотирьох мундіалях. Роналду відкрив свою забивну серію на ЧС-2006 в Німеччині. До нього тільки три футболісти забивали на чотирьох чемпіонатах світу: німець Мирослав Клозе (2002-2014), бразилець Пеле і Уве Зеєлер зі збірної ФРН (обидва – 1958-1970).

Після сьогоднішнього хет-трику Роналду зрівнявся з найкращим бомбардиром в історії європейських збірних Ференцу Пушкашу, що грав за Угорщину та Іспанію. Тепер у обох гравців по 84 забитих м'ячі.

На три голи Роналду відстає від кращого бомбардира збірної Португалії на чемпіонатах світу Ейсебіо, у якого дев'ять результативних ударів на мундіалях.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що Кріштіану Роналду засуджений до двох років позбавлення волі. Іспанський суд покарав португальця за несплату податків