Воротар фінської команди відбив сто кидків за гру

4 грудня 2017, 11:28
Геройська гра Юуусо Копри не допомогла його команді уникнути розгрому

Статистика матчу

Команда "Кіса-Іглс" на очах 40 уболівальників крупно програла "Ессят" (0: 5) в матчі другого молодіжного дивізіону Фінляндії.

Гості майже в дев'ять разів перекидали господарів (105-12), але закинули лише 5 шайб, а решта 100 кидків потягнув 16-річний воротар Юуусо Копра.

Юуусо зробив 30 сейвів в першому періоді, 31 – у другому, а найважчим стала остання 20-хвилинка – 39 сейвів. Після матчу одноклубники віддячили воротаря овацією в роздягальні.

Копра відображає в середньому 92,3% кидків по воротах в сезоні-2017/18, пропускаючи при цьому 4,66 шайби за гру.

Раніше ми писали, що Королівський канадський монетний двір випустив срібну монету номіналом в 50 доларів в формі Кубка Стенлі.

Нагадаємо, що минулого місяця Яромир Ягр став другим гравцем в історії НХЛ за кількістю матчів. Чеський хокеїст випередив Горді Хоу і вийшов на друге місце за кількістю матчів у НХЛ. У жовтні Ягр підписав на рік контракт з "Калгарі" на 1 млн доларів, причому він може подвоїти цю суму за рахунок бонусів.

Перед стартом сезону ми повідомляли, що новачок НХЛ "Вегас Голден Найтс" наніс прізвища власників абонементів на лід.