Воротар "Барселони" прикинувся знепритомленим в надії уникнути видалення

13 березня 2015, 16:35
Кумедний епізод стався в поєдинку Кубка Лібертадорес

Голкіпер еквадорської "Барселони" Максімо Бангера зімітував знепритомлення, щоб уникнути видалення в матчі Кубка Лібертадорес проти колумбійського "Атлетіко Насьональ".

На 90-й хвилині зустрічі воротар порушив правила за межами штрафного, збивши нападника суперника. Після цього, сподіваючись уникнути видалення за фол останньої надії, Бангера залишився без руху лежати на газоні. Проте ні суддя, ні медики, які довго не виходили на поле, не повірили в те, що еквадорець отримав серйозну травму. У підсумку воротареві все ж довелося встати, після чого він відразу отримав червону картку.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь "Атлетіко Насьональ", вирішальний м'яч колумбійці забили на 94-й хвилині гри. Поразка стала для "Барселони" третім поспіль на груповому етапі турніру, а колумбійці здобули першу перемогу після нічиїх у двох попередніх зустрічах.