Повернення команд чемпіонату України: "Ворскла" поступилася в товариському матчі в Олександрії

22 травня 2020, 16:27
Суперники з різних полюсів турнірної таблиці видали гольовий поєдинок

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олександрія"

У п'ятницю, 22 травня, команди української Прем'єр-ліги почали проводити контрольні поєдинки, щоб набрати форму перед поновленням турніру. Сьогодні несподівано "Динамо" не змогло забити лідерові Першої ліги.

Другий товариський матч пройшов в Олександрії на стадіоні "Ніка" без глядачів. Підопічні Володимира Шарана обіграли полтавську "Ворсклу" – 4:2. Відеотрансляція на арені зірвалася, тож голи з'явилися тільки на сторінках гостей в соціальних мережах. На 18-й хвилині зусилля партнерів завершив Ребенок.

Дивіться календар товариських матчів в Україні після виходу з карантину.

А в другому таймі, незадовго до завершення зустрічі, Опанасенко зрівняв рахунок. Але потім господарі ще двічі забили "Ворсклі" – 4:2. У "Олександрії" по дублю зробили Бухал і Устименко.

В нашій Прем'єр-лізі "Олександрія" виступає в першій шістці на другому етапі і займає п'яте місце з 40 очками після 23 матчів. У "Ворскли" – майже вдвічі менше: 21 пункт, який дозволяє перебувати на 10-й позиції.