Возняцкі стала переможницею Australian Open-2018

27 січня 2018, 14:39
Датчанка вперше в кар'єрі завоювала трофей серії "Великого шолома"

Каролін Возняцкі і Сімона Халеп. Фото AFP

Датчанка Каролін Возняцкі обіграла румунку Сімону Халеп і стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу в Мельбурні.

У фіналі датчанка, другий номер посіву, з рахунком 7: 6 (7: 2), 3: 6, 6: 4 переграла першу ракетку турніру Халеп. Поєдинок тривав 2 години 49 хвилин. Рахунок особистих зустрічей суперниць став 5-2 на користь Возняцкі.

Для 27-річної Возняцкі цей титул став першим на турнірах серії "Великого шолома" в кар'єрі. До цього вона двічі грала у фіналах US Open (в 2009 і 2014 роках), але в обох случах зазнавала поразки.

У неділю у фінальному поєдинку Australian Open-2018 Роджер Федерер зіграє з хорватом Маріном Чилічем, який у півфіналі здолав у трьох сетах британця Кайла Едмунда
Роджер Федерер в 30-й раз зіграє в фіналі турніру "Великого шолома".

Раніше ми повідомляли, що син виграв юніорський Australian Open через 20 років після перемоги батька у дорослому турніріСебастіан Корда – син екс-другої ракетки світу Петра Корди.

Нагадаємо , що на Australian Open найкраща тенісистка України Еліна Світоліна програла у чвертьфінальному поєдинку бельгійці Елізе Мертенс . Після матчу українка заявила , щоне змогла показати свою кращу гру через травму стегна.