Ось хто заслужив на Золотий м'яч: футболіст Челсі врятував життя фаната в матчі АПЛ

2 грудня 2021, 00:27
Поєдинок 14-го туру чемпіонату Англії було зупинено. В одного з уболівальників стався серцевий напад

Під час матчу Уотфорд Челсі у вболівальника сталася зупинка серця / Фото: Колаж: Сьогодні

Зустріч Вотфорда і Челсі була зупинена на 13-й хвилині гри, коли футболіст "аристократів" Маркос Алонсо показав арбітру зустрічі, що на трибунах одному з уболівальників стало зле.

Рефері вирішив забрати команди з поля під час надання медичної допомоги фанату.

За інформацією BBC, у вболівальника "шершнів" стався серцевий напад. Лікарі надали йому допомогу, і стан фаната стабілізувався. Його відвезли зі стадіону до найближчої лікарні.

Матч Прем'єр-ліги зупинили на пів години. Гравці повернулися на поле, отримали 5 хвилин на розминку і відновили зустріч.

Поєдинок завершився перемогою "аристократів" з рахунком 2:1, але головне – життя вболівальника було врятоване.