Оце так зарядив: воротар забив рятівний гол зі штрафного на останніх хвилинах

5 червня 2020, 00:03
Мінор Альварес зрівняв рахунок, а потім його команда вирвала перемогу в серії пенальті

Англійська Прем'єр-ліга / Фото: Reuters

Воротар клубу "Есказусена" з Коста-Ріки Мінор Альварес відзначився забитим м'ячем зі штрафного удару в матчі плей-оф Liga de Ascenso проти "Десампарадос". Альварес викликався виконувати стандарт на 88-й хвилині з рахунком 0:1 на користь суперника і виправдав надії партнерів, відправивши м'яч у сітку після потужного удару.

Завдяки цьому голу "Есказусена" уникла поразки в основний час гри, а потім вже в серії післяматчевих пенальті обіграла суперника 4:1.

Нещодавно ми писали, що воротар рукою закинув м'яч в свої ворота: неймовірний ляп голкіпера "Герти" в матчі з "Лейпцигом". Досвідчений голкіпер берлінців Руне Ярстейн ще явно не набрав форму після тривалого карантину.

Також повідомлялося, що вірусне відео про кота-воротаря виявилося фейком: автор розкрив секрет. Автор відео записав, як кіт стрибає за іграшкою, а потім додав на відео м'яч.

Дивіться, як наймолодший воротар в історії Ліги Чемпіонів привіз курйозний гол на третій хвилині: