"Ворскла" всуху обіграла "Карпати"

14 вересня 2014, 21:25
У завершальному матчі шостого туру ЧУ полтавці на своєму полі з рахунком 2:0 обіграли гостей зі Львова

Перед матчем фанати "Ворскли" і "Карпат" влаштували сумісний марш "Львів – Полтава – Україна!". Фото ФК "Ворскла"

В останньому матчі шостого туру чемпіонату України "Ворскла" обіграла "Карпати". Поєдинок у неділю в Луцьку завершився з рахунком 2:0.

Перед стартом поєдинку вболівальники двох команд влаштували спільний марш під гаслом "Львів – Полтава – Україна!".

Першого гола глядачам довелося чекати 80 хвилин: Денис Дедечко відкрив рахунок ударом зі стандарту метрів з 25-ти. Другий м'яч у ворота "Карпат" влетів через вісім хвилин: Олександр Ковпак вдало зіграв на добиванні.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 8 очок, у "Карпат" залишилося 4 бали.