"Ворскла" в меншості здобула перемогу в Маріуполі

25 листопада 2017, 16:11
В'ячеслав Шарпар забив гол в кінцівці матчу, коли полтавці вже грали вдесятьох

В стартовому матчі 17 туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" мінімально обіграла "Іллічівець". Поєдинок пройшов в суботу в Маріуполі і завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Василя Сачка.

Єдиний гол на 79-й хвилині забив В'ячеслав Шарпар, який скористався відскоком м'яча після кутового і відправив його в сітку з гострого кута. На той час гості вже грали в меншості – на 55-й хвилині другу жовту картку отримав Олександр Скляр і відправився оглядати матч по ТБ.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 25 очок – це четверте місце в таблиці чемпіонату України. У "Маріуполя" залишилося 23 очки (п'яте місце).

Пізніше в суботу пройде донецьке дербі, яке буде зіграно в Києві на стадіоні "Динамо"
: дивитися трансляцію "Олімпік" – "Шахтар" можна на каналі Футбол 2 і oll.tv.

"Маріуполь" – "Ворскла" – 0:1 (0:0)
Гол: Шарпар (79)
Жовті картки: Фомін (20), Танковський (41), Тотовицький (66) – Скляр (17), Пердута (34), Скляр (55), Шарпар (80).
Видалення: Скляр (55, повторне попередження)

Нагадаємо , що в попередньому, 16 турі чемпіонату України, "Маріуполь " на виїзді мінімально обіграв " Карпати " ( 1 : 0 ) , а " Ворскла " на своєму полі зіграла внічию зі " Сталлю " ( 1 : 1 ) .