"Ворскла" у меншості не втримала перемогу в Києві

6 грудня 2014, 15:55
"Олімпік" у Києві зіграв внічию з "Ворсклою" – 1: 1

"Ворскла" не змогла завершити гол перемогою. Фото

У матчі перенесеного 10 туру чемпіонату України донецький " Олімпік" на стадіоні ім. Баннікова в Києві зіграв внічию з полтавською "Ворсклою" – 1: 1. Цей матч став останнім для команд у чемпіонаті України в нинішньому році. Наступний тур – 15-й – пройде в кінці лютого 2015 року.

Перший гол вже на п'ятій хвилині після розіграшу стандарту забив півзахисник "Ворскли " Денис Дедечко , для якого цей м'яч став третім у нинішньому сезоні в ЧУ.

Половину другого тайму полтавчани провели в меншості: на 62 -й хвилині албанський нападник Ахмед Янузі отримав друге попередження і був видалений з поля.

На 84 -й хвилині номінальні господарі матчу рахунок зрівняли : Ігор Семенина точно пробив зі стандарту .

Після цього матчу в активі " Олімпіка " стало 22 очки , а " Ворскла" набрала 18 балів.