"Ворскла" перемогла вперше за п'ять матчів. Огляд поєдинку з "Маріуполем"

25 листопада 2017, 18:18
Гол і кращі моменти матчу 17 туру чемпіонату України

Полтавська " Ворскла " перервала свою п'ятиматчеву серію без перемог в чемпіонаті України . У матчі 17 туру Прем'єр – ліги"Ворскла" перемогла "Маріуполь" (1:0).
Три очки команді Василя Сачка приніс точний удар В'ячеслава Шарпара за 11 хвилин до фінального свистка . Додамо , щ о гості з 55 – ї хвилини грали в меншості – Ігор Скляр отримав повторне попередження і оговтався оглядати поєдинок з роздягальні .

В останній раз " Ворскла " перемагала ще 1 жовтня , коли здолала в гостях " Чорноморець " – 0 : 3 . Потім команда чотири матчі поспіль програла і одну зустріч звела внічию .

У " Маріуполя " – третьої поразки в п'яти останніх матчах . Команда Бабича вже опустилася на сьоме місце .

"Маріуполь" – "Ворскла" – 0:1 (0:0)
Гол: Шарпар (79)
Жовті картки: Фомін (20), Танковський (41), Тотовицький (66) – Скляр (17), Пердута (34), Скляр (55), Шарпар (80).
Видалення: Скляр (55, повторне попередження)

Нагадаємо, в попередньому, 16 турі чемпіонату України, "Маріуполь " на виїзді мінімально обіграв " Карпати " ( 1 : 0 ) , а " Ворскла " на своєму полі зіграла внічию зі " Сталлю " ( 1 : 1 ) .