"Ворскла" здобула вольову перемогу над донецьким "Металургом"

16 серпня 2014, 21:27
Програючи 0: 1 до 87-ї хвилини, полтавчани змогли перемогти – 2: 1!

У матчі четвертого туру чемпіонату України " Ворскла " здобула вольову перемогу над донецьким " Металургом " . Поєдинок в суботу в Полтаві завершився з рахунком 2 : 1 на користь команди Василя Сачка .

Гості відкрили рахунок на 27 -й хвилині зусиллями півзахисника донецького клубу Грегорі Нельсона . Здавалося , матч так і завершиться , але півзахисник " Ворскли " Артем Громов на останніх хвилинах матчу зміг відзначитися дублем і добути перемогу для свого клубу.

Обидві команди завершували матч в неповних складах : суддя видалив по гравцеві в кожній команді.

Ця перша перемога " Ворскли " в нинішньому чемпіонаті , команда набрала чотири очки. У "Металурга " також чотири бали .