"Ворскла" обіграла "Сталь" у чемпіонаті України

13 вересня 2015, 15:53
Всі три м'ячі у Дніпропетровську були забиті в другому таймі

"Ворскла" у Дніпропетровську обіграла "Сталь". Фото

В матчі сьомого туру чемпіонату Україниполтавська "Ворскла" обіграла дніпродзержинську "Сталь" . Матч на стадіоні " Метеор" у Дніпропетровську завершився з рахунком 2 : 1 на користь команди Василя Сачка .

Відкрив рахунок на 60 -й хвилині захисник "Ворскли" Володимир Чеснаков , який головою замкнув подачу з кутового. Через десять хвилин відзначився півзахисник Младен Бартулович, який вийшов на заміну на початку другого тайму . Хорват виграв боротьбу в центрі поля і почав атаку, яку сам же і завершив , зігравши на добиванні.

Гол престижу номінальні господарі організували на 85 -й хвилині : відзначився Руслан Бабенко, якого наставник "Сталі" випустив за 15 хвилин до фінального свистка.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 11 очок, у " Сталі" залишилося сім .