"Волинь" перервала безвиграшну серію, що тривала сім матчів

17 травня 2015, 18:54
Команда Кварцяного на своєму полі обіграла "Говерлу"

Фото ФК "Волинь"

Луцька "Волинь " обіграла на своєму полі ужгородську " Говерлу " в західно- українському дербі у 24-му турі чемпіонату України .

У середині першого тайму "Волинь" після точних ударів Кобахідзе і Бабатунде вела в рахунку 2 : 0. Проте ще до перерви підопічні Кварцяного зуміли розгубити комфортну перевагу . Спочатку відзначився Фещук , а перед самим свистком на перерву Мякушко скористався помилкою Шуста і зрівняв рахунок.

Однак, як і в минулому матчі проти "Шахтаря" , ужгородці не змогли втримати потрібний результат. Удари Бікфалві та Козьбана принесли перемогу "Волині " – першу за останні сім поєдинків.

"Волинь" – "Говерла" – 4:2