"Волинь" здобула вольову перемогу над "Іллічівцем"

26 липня 2014, 19:01
Програючи до 86-ї хвилини, футболісти луцького клубу змогли в кінцівці зустрічі забити два м'ячі

"Волинь" вирвала перемогу у "Іллічівця" - 2:1. Фото

У матчі першого туру чемпіонату Українимаріупольський "Іллічівець " програв у номінально домашньому поєдинку в Луцьку проти місцевої "Волині " з рахунком 1:2.

Гол у дебюті зустрічі ( 6 хв) з пенальті , призначений за гру Сімініна рукою в своїй штрафній , забив нападник " Іллічівця " Владислав Кулач .

Матч вже наближався до фінального свистка, коли на 86 -й хвилині румунський півзахисник "Волині" Ерік Бікфалві красивим прямим ударом зі стандарту зрівняв рахунок.

А на другій доданій хвилині ще один стандарт приніс " Волині" перемогу: Руслан Бабенко навісив у штрафну , де активну боротьбу із захисниками вів Кобахідзе , але в підсумку м'яч нікого не торкаючись залетів у сітку воріт.

"Іллічівець" – "Волинь" 1:2 (1:0)
Гол : Кулач ( 6 , з пен) – Бікфалві ( 86 ) , Бабенко ( 90 +2 )
Жовті картки : Сімінін ( 5 ) , Мемешев ( 45 )