Вольова перемога Прометея у Лізі чемпіонів

28 жовтня 2021, 08:43
Українська команда здобула свою першу перемогу у баскетбольній Лізі чемпіонів

БК Прометей здобув першу перемогу у Лізі чемпіонів / Фото: championsleague.basketball

Матч із італійським клубом Динамо Сассарі став першим виїзним поєдинком Прометея у Лізі чемпіонів. Обидва суперники ще не перемагали у нинішньому розіграші європейського турніру.

Дебют поєдинку був за господарями майданчика. Перша чверть завершилася з перевагою 9 очок на користь італійців.

Другу десятихвилинку знову активніше розпочали баскетболісти Сассарі, які до 15-й хвилині гри збільшили свою перевагу до 16 пунктів.

Здавалося, що гра програна, але підопічним Ронена Гінзбурга вдалося переламати хід поєдинку. Два поспіль дальні попадання Ді Джея Стефенса дозволили піти на відпочинок з відставанням лише у 6 пунктів.

Друга половина матчу була за "червоно-білими". Поступово команда зі Слобожанського нарощувала свою перевагу і зрештою довела поєдинок поєдинок до першої перемоги.

Ліга чемпіонів ФІБА. Група А. 3 тур.

Динамо Сассарі (Італія) – Прометей (Україна) – 79:87 (22:13, 22:25, 19:27, 16:22).

Динамо Сассарі: Баттл (10 + 5 підбирань + 5 передач), Бендзіус (14 + 7 підбирань), Бернелл (14 + 6 підбирань), Клеммонс (13 + 5 передач), Мековулу (3), Борра, Діоп, Гандіні, Джентілі, Логан (11), Санна, Треєр (14).

Прометей: Харрісон (16), Стеффенс (10 + 5 підбирань), Еванс (7 + 7 підбирань), Доу (17 + 7 підбирань), Сидоров (14), Бєліков, Білан (4), Кеннеді (17 + 10 підбирань + 5 передач) ), Липовий (2), Лукашов, Петров, Тихонов.

Ця перемога стала першою для Прометея у Лізі чемпіонів. Завдяки виграшу над італійським Сассарі, українська команда закріпилася на третьому місці. Зазначимо, у наступну стадію безпосередньо виходить переможець групи, а на другу і третю команду чекають матчі ін-офф.

Наступний матч команда Гінзбурга проведе 10 листопада проти Тенеріфе.

Розклад та результати матчів Прометея у груповому раунді баскетбольної Ліги чемпіонів.