Володимир Кличко привітав збірну Німеччини з перемогою над Швецією

24 червня 2018, 15:54
Німці зберегли шанси на вихід в плей-офф чемпіонату світу

Володимир Кличко. Фото AFP

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі українець Володимир Кличко привітав збірну Німеччини з першою перемогою на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. 23 червнянімці в компенсований час здолали команду Швеції- 2:1.Переможний гол забив після розіграшу штрафного Тоні Кроос .

"Це була чиста сила волі. Вітаю. Поки нічого не закінчується, це ще не кінець", – написав Кличко в соцмережах.

Цікаво , що після цього матчу легендарний англійський форвард Гарі Лінекер трохи підкоригував свою знамениту фразу .

"Футбол – проста гра: 22 людини ганяють м'яча протягом 82 хвилин, і німці втрачають видаленого гравця. Так що 21 особа ганяє м'яч ще 13 хвилин, і в кінці кінців збірна Німеччини незрозуміло як перемагає", – написав Лінекер в Twitter
.
Чемпіонат світу в Росії проходить з 14 червня по 15 липня в 11 містах . Повний розклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.
Нагадаємо , що вже відомо , хто заспіває на церемонії закриття мундіалю . швейцарська музична група Kadebostany виступить перед фіналом чемпіонату світу з футболу 2018 года 15 липня в "Лужниках".