Віта Семеренко виграла бронзову медаль у стартовій гонці третього етапу Кубка світу

14 грудня 2017, 16:37
Наша біатлоністка в спринті поступилася тільки Кузьміній і Далмайєр

Фото AFP

У французькому Ансі стартував третій етап Кубку світу з біатлону 2017/2018 років. Українська біатлоністка Віта Семеренко завоювала бронзову медаль в жіночій спринтерській гонці.

Віта відстрілялася на нуль на першій стрільбі з сьомим результатом, відстаючи від лідера в 14,9 секунди. Перед другим вогневим рубежем відставання збільшилося на півхвилини, але після прицільної стрільби вона піднялася на третє проміжне місце.

На останньому колі Семеренко обійшла за часом Лізу Вітоцці і фінішувала другою, але потім її випередила Лаура Далмайєр, яка стартувала пізніше і також відстрілялася без промахів. Перемога в гонці дісталася Анастасії Кузьміній, що представляє Словаччину.

Валя Семеренко також відстрілялася на нуль, але в підсумку програла більше хвилини переможниці, фінішувавши сьомою.

Юлія Джима з двома промахами посіла 27-ме місце, Анастасія Меркушина з одним промахом стала 45-ою, Олена Підгрушна з трьома промахами 49-ою, а Ірина Варвинець з одним пострілом в "молоко" прийшла до фінішу 61-ою.