Віта Семеренко увійшла в ТОП-10 у спринті на Кубку світу з біатлону

21 грудня 2018, 21:20
Результати жіночого спринту в Нове-Место: для Кубка націй Україна показала сьогодні другий результат після Німеччини

Марте Олсбю Ройселанд - переможниця спринту в Нове-Место. фото AFP

Норвезька біатлоністка Марте Олсбю Ройселанд посіла перше місце в спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу з біатлону в Нове-Место (Чехія). Норвежка у п'ятницю без єдиного промаху пробігла спринт за 19 хвилин 44,6 секунд. Другою стала німкеня Лаура Дальмаєр (1 промах; +4,5 секунди). Замкнула трійку найкращих словачка Пауліна Фіалкова (без промахів; +6,2).

Підсумок гонки для України – сьоме місце Віти Семеренко, дружний фініш з 13-го по 15-е місця Олени Підгрушної, Анастасії Меркушіної і Валі Семеренко. Трохи випала із загального рівня сьогоднішніх результатів Юлія Джима, але це можна пояснити, враховуючи, що Юля вийшла на гонку після тижневої хвороби. І в спринті у Джими 41-й результат з одним колом штрафу.

Для Кубка націй Україна показала сьогодні другий результат після Німеччини. І хоча цей рік наша команда закінчує на сьомій позиції, відставання навіть від четвертого місця складає всього 63 бали. А боротьбу за лідерство в командному заліку ведуть команди Італії та Франції – поки перевага в 42 бали на стороні італійок.