Віта Семеренко: "Сама винна, що не впоралася зі стрільбою"

10 лютого 2018, 15:47
Краща українська біатлоністка в спринті на Олімпіаді-2018 прокоментувала нам першу гонку Пхенчхана

Віта Семеренко. Фото AFP

Чотири роки тому перший олімпійський біатлонний старт приніс Україні медаль : Віта Семеренко виграла " бронзу " , яку незабаром обміняє на " срібло " після дискваліфікації росіянки Вілухіної за допінг .

В першій біатлонній гонці Пхенчхана-2018 Віта знову найкраща серед українок . З одним промахом – 14 – е місце в спринті . А відставання в 54 секунди дає шанси в гонці переслідування .

Після гонки Віта Семеренко єдина з українських біатлоністок прокоментувала пресі свій виступ .

"У порівнянні з минулими перегонами в Кореї, трасу на цей раз підготували відмінно. Робоча, з підйомами, я таку люблю. З неприємного був вітер, продував наскрізь. У гонці на це уваги не звертаєш, а на стрільбищі не комфортно, коли дме прямо в обличчя. Ходою задоволена, а ось за стрільбу поставлю собі трійку. План був закрити всі мішені, але сама винна, що не впоралася", - сказала Віта Семеренко.

Інші наші результати в спринті : Валя Семеренко посіла 46 – е місце ( 3 промахи , відставання 2 хвилини 14 секунд ) , Анастасія Меркушина фінішувала 55 -ю ( 3 промахи , 2 хвилини 26 секунд ) , а Ірина Варвинець з п'ятьма промахами посіла підсумкове 73- тє місце ( відставання 3 хвилини 42 секунди ) .