"Вільярреал" вийшов у лідери чемпіонату Іспанії. Таблиця

27 вересня 2015, 11:03
"Сельта" не змогла обіграти "Ейбар", а "Вільярреал" мінімально переміг "Атлетіко"

Гравці "Вільяреала" обіграли "Атлетико". Фото AFP

"Вільярреал" завдав поразки мадридському "Атлетико" в матчі шостого туру чемпіонату Іспанії і став одноосібним лідером турніру. Зустріч в Вільярреалі завершилася з рахунком 1 : 0 на користь господарів , у складі яких на 14 -й хвилині відзначився Лео Баптістан .

В іншому матчі " Сельта " не зуміла обіграти " Ейбар " і упустила шанс потрапити на вершину турнірної таблиці. Зустріч в Ейбарі завершилася з рахунком 1 : 1 . У складі господарів на 3 -й хвилині відзначився Борха Гонсалес , у гостей на 76 -й гол забив Яго Аспас.

"Вільярреал" після шести матчів посідає перше місце з 16 очками, " Барселона" ( 15 ) йде другою . " Сельта " набрала 14 очок і відстає від лідера чемпіонату – "Вільярреала" – на два очки.