Вільярреал – МЮ: відео огляд фіналу Ліги Європи

27 травня 2021, 01:14
Дивіться всі найцікавіші моменти вирішального поєдинку ЛЄ-2021 в Гданську і просто божевільну серію пенальті, де все вирішили воротарі

Морено відкрив рахунок в матчі / Фото: Getty Images

У середу, 26 травня, в Гданську пройшов фінальний матч Ліги Європи між Вільярреалом і Манчестер Юнайтед. Текстова трансляція матчу Вільярреал – МЮ йшла на нашому сайті. А тут – відео голів, ключових моментів матчу, а також огляди кожного з таймів.

Основний і додатковий час завершився внічию – 1:1, а післяматчеві пенальті били абсолютно всі гравці обох команд, серія 11-метрових закінчилась з рахунком 11:10 на користь Вільярреала.

ОГЛЯД МАТЧУ

Вільярреал – Манчестер Юнайтед – 1:1 (11:10)

1:0. 29' Морено
1:1. 55' Кавані

29 хвилина. Парехо виконав подачу зі штрафного. Морено випередив Лінделефа і в дотик переправив м'яч у сітку! Сьомий гол Морено в цій Лізі Європи.

Огляд першого тайму

55 хвилина. Решфорд пробив в сторону воріт, м'яч рикошетом прилетів до Кавані, який спокійно відтправив його у ворота. Шостий гол Едінсона в ЛЄ.