"Вільярреал" – "Динамо:" відео голів та огляд матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

18 березня 2021, 22:52
Голи та кращі моменти матчу 1/8 фіналу Ліги Європи в Вільярреалі

Київське "Динамо" провело матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти іспанського "Вільярреала". Ми проводили онлайн матчу "Вільярреал" – "Динамо"з описом всіх ключових моментів і відео голів.

Тиждень тому кияни програли з рахунком 0:2, тому в гостях потрібно було забивати як мінімум двічі і не пропускати. Але плани динамівців швидко поламав швидкий м'яч Жерара Морено.

А в середині першого тайму Морено оформив дубль і остаточно поховав надії киян на позитивний результат.

Огляд першого тайму:

У другому таймі команди грали вже набагато спокійніше і обійшлися без забитих м'ячів. "Динамо" залишило Лігу Європи, так і не забивши "Вільярреалу" жодного м'яча.