Відео надрезультативного матчу Ліги Європи "Марсель" – "Лейпциг" – 5:2

13 квітня 2018, 09:17
Всі голи і моменти чвертьфінального поєдинку ЛЄ в Марселі

Марсель - Лейпциг - 5:2. Фото: AFP

Французький "Марсель" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи вдома розгромив німецький "РБ Лейпциг" з рахунком 5:2. Тиждень тому в першій зустрічі переміг німецький клуб – 1:0. Таким чином, із загальним рахунком 5:3 перемогу в протистоянні здобув "Марсель".

На другій хвилині гості вийшли вперед зусиллями 23-річного португальського вінгера Бруно – 0:1. На шостій хвилині опорний півзахисник "Лейпцига" Штефан Ільзанкер зрізав м'яч в свої ворота – 1:1. На дев'ятій хвилині півзахисник господарів Буна Сарр вивів свою команду вперед – 2:1. Наприкінці першого тайму Флоріан Товен зробив рахунок 3:1.

У другому таймі гості скоротили відставання зусиллями Жана-Кевіна Огюстена, і цей рахунок (3:2) влаштовував "Лейпциг". Але "Марсель" цього вечора був нестримний: Дімітрі Пайєт (60-та хвилина) і Хірокі Сакаї (90-та) не залишили шансів німецькому клубу.

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи відбудеться в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня. Початок процедури – о 13:00, результати – на segodnya.ua.