Відео шедеврального голу Коутіньо в матчі Бразилія – Швейцарія

17 червня 2018, 23:49
Голи та кращі моменти матчу Бразилія – Швейцарія на ЧС-2018

Коутіньо забиває гол у ворота Швейцарії. фото AFP

Збірна Бразилії в першому матчі на чемпіонаті світу з футболу 2018 року не змогла обіграти команду Швейцарії. "Пентакампеонів" відкрили рахунок в середині першого тайму – фантастичний за красою гол забив Феліпе Коутіньйо, але розвинути успіх бразильцям не вдалося. А вже в самому дебюті другої 45-ти хвилинки швейцарці відновили паритет завдяки результативному удару головою півзахисника Стівена Цубера.

Наш сайт вів текстову онлайн трансляцію матчу Бразилія – Швейцарія.

По завершенні першого туру в групі Е ситуація така: збірна Сербії з трьома очками очолила квартет, в денному поєдинку перемігши команду Коста-Ріки з раунком 1:0, по одному балу тепер у Бразилії та Швейцарії.

Бразилія – Швейцарія 1:1

Голи: Коутіньйо, 20 – Цубер, 50

Бразилія: Аліссон, Данило, Міранда, Т. Сілва, Марсело, Пауліньо (Аугусто, 67), Каземіро (Фернандіньо, 60), Вілліан, Коутіньйо, Неймар, Жезус (Фірміно, 79).

Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер (Ланг, 86), Шер, Аканжі, Родрігес, Бехрамі (Закарія, 71), Джака, Шакірі, Джемаа, Цубер, Сеферович (Емболо, 80).

Попередження: Каземіро – Ліхтштайнер, Шер, Бехрамі