Відео останніх хвилин матчу "Реал" – "Ювентус": видалення Буффона і пенальті Роналду

12 квітня 2018, 00:31
Хвилини, що стали вирішальними в протистоянні "Реала" і "Ювентуса" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Буффон за суперечки з арбітром був видалений з поля. фото AFP

Туринський "Ювентус" ледь не створив диво в Мадриді. У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів після 0:3 на своєму полі італійці на виїзді повели 3:0 і були близькі до додаткового часу.

Однак на третій доданій до другого тайму хвилині господарі отримали право на 11-метровий. Це так розлютило воротаря "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона, що він занадто емоційно пішов доводити арбітру свою версію і отримав червону картку. Легендарний воротар, який напередодні заявив, що цей поєдинок може стати для нього останнім у Лізі чемпіонів, покинув поле.

Відео видалення Буффона в матчі "Реал" – "Ювентус":

Всі заміни були вичерпані, але на такий випадок команда отримує право провести четверту заміну. Замість польового гравця вийшов польський голкіпер Войцех Щенсни, але впоратися з ударом Кріштіану Роналду з "дев'ятку", мабуть, не зміг би жоден воротар світу. Португальський нападник, який проводив свій 150-й матч у Лізі чемпіонів, продовживши свою гольову серію в найпрестижнішому турнірі до 11 матчів.

Відео пенальті Кріштіану Роналду в матчі "Реал" – "Ювентус":

Підсумок матчу "Реал" – "Ювентус" – 1:3, але мадридський клуб йде далі за підсумками двох поєдинків.