Відео огляд неймовірної перемоги Німеччини над Швецією

24 червня 2018, 00:03
Діючі чемпіони світу зберігають шанси на вихід в плей-офф

Німеччина - Швеція. Фото AFP

Збірна Німеччини в другому матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року здобула вольову перемогу над національною командою Швеції . Дограючи поєдинок вдесятьох, підопічні Йоахіма Льова вирвали життєво важливі для себе три очки завдяки фантастичному голу зі штрафного від Тоні Крооса на п'ятій компенсованій хвилині .

Німеччина – Швеція – 2:1

Голи: Тойвонен, 32 – 0:1; Ройс, 48 – 1:1; Кроос, 90+5 – 2:1.

Німеччина: Нойер, Кімміх, Боатенг, Рюдігер, Гектор (Брандт, 87), Руді (Гюндоган, 31), Кроос, Дракслер (Гомес, 46), Ройс, Мюллер, Вернер.

Швеція: Ольсен, Аугустинссон, Лінделеф, Гранквіст, Лустіг, Классон (Дурмаз, 74), Ларссон, Екдаль, Форсберг, Тойвонен (Гвідетті, 78), Берг (Телін, 90).

Раніше в цій групі збірна Мексики завдяки голам Карлоса Вели з пенальті і Чічаріто переграла національну команду Кореї (2:1). Латиноамериканці відзначилися по одному голу в середині кожного з двох таймів , в той час як " азіатські тигри " задовольнялися всього одним взяттям воріт вже на третій компенсованій хвилині від Сон Хин Міна .

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах . Повнийрозклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.