Відео голів і обзор "Ференцварош" – "Динамо" в Лізі чемпіонів

29 жовтня 2020, 08:00
Голи та найкращі моменти другого поєдинку киян у групі проти свого колишнього тренера – Реброва

"Ференцварош" - "Динамо" / Фото: Reuters

Сьогодні київське "Динамо" зіграло другий поєдинок на груповому етапі Ліги чемпіонів проти "Ференцвароша", яким керує український тренер Сергій Ребров. На старті групового етапу обидві команди програли і тому потребували окулярах. "Динамо", яке відкрило рахунок на 28-й хвилині, а потім вело 2:0, було ближче до перемоги. Однак у другому таймі угорці відіграли два голи у киян – 2:2. Хоча могли вирвати перемогу, коли українці залишилися в меншості.

Київська команда відкрила рахунок на 28-й хвилині з пенальті після гри рукою українського півзахисника "Ференцвароша" – Харатіна. 11-метровий холоднокровно реалізував Циганков. На 41-й хвилині "Динамо" збільшило перевагу – 2:0. Буяльський прострілив на Де Пену, який без проблем переправив м'яч в сітку.

Карлос Де Пена / Фото: Reuters

Але на старті другого тайму "Ференцварош" зумів перехопити ініціативу і на 59-й хвилині відіграв один гол. Українець Зубков віддав пас на Нгуєна, який переграв Бойко – 1:2. Завдання господарям спростив Сидорчук, коли отримав другу жовту картку. І вже в меншості на 90-й хвилині "Динамо" пропустило другий – від Болі. 2:2. Але господарі могли і вирвати перемогу, коли зовсім трохи не вистачило Зубкову.

Олександр Зубков проти Дениса Попова / Фото: Reuters

Після другого туру "Динамо" з одним очком посідає третє місце в групі G слідом за "Барселоною" і "Ювентусом". "Ференцварош", який героїчно пробився крізь кваліфікацію Ліги чемпіонів, поки на останньому місці також з одним балом.

"Ференцварош" – "Динамо" / Фото: Reuters

Нагадаємо, що через позитивні тести на COVID-19 киянам в Будапешті не допоможуть голкіпер Георгій Бущан і захисник Віталій Миколенко. Також нагадаємо, що в лазареті команди перебувають Микита Бурда і Володимир Костевич. Та водночас в заявку на матч потрапили новачки клубу Тудор Белуце і Клейтон. Щоправда, в стартовому складі їх не виявилося. А місце Бущана в воротах зайняв досвідчений 32-річний Денис Бойко.

Відзначимо, що раніше Ребров заявив, що не хоче грати проти київського "Динамо" в Лізі чемпіонів.

А букмекери вважають киян фаворитами матчу в Будапешті. Хоч і віддають їм зовсім невелику перевагу.

Дивіться, як "Динамо" поступилося в першому турі Ліги чемпіонів "Ювентусу"