Відео голів матчу Україна – Німеччина 1:2

11 жовтня 2020, 07:21
Голи та найцікавіші моменти поєдинку української та німецької збірних на НСК "Олімпійський"

Україна vs Німеччина / Фото: Reuters

У суботу, 10 жовтня, на НСК "Олімпійський" в Києві збірна України провела матч Ліги націй проти Німеччини- чемпіона світу-2014. У присутності 17 тисяч уболівальників, які розкупили всі доступні квитки на гру, команда Андрія Шевченка програла – 1:2.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ УКРАЇНА – НІМЕЧЧИНА – 1:2

Україна досить жваво почала матч, але пропустила вже на 20-й хвилині. Рюдігер зумів на швидкості увірватися в штрафну нашої збірної і прострелити. На жаль, ніхто із захисників не накрив Гінтера, який розстріляв наші ворота з п'яти метрів. Так німці повели в рахунку – 1:0.

Бущан, який кілька разів виручав в першому таймі, зробив катастрофічну помилку на початку другого. Навіс з флангу, Георгій перший на м'ячі, але випускає його з рук прямо на голову Леону Горецки, який своїм шансом скористався – 0:2.

На 77-й хвилині Руслан Малиновський відіграв один м'яч з пенальті:

Результат – поразка 1:2.

Попереду ще три тури. У наступному матчі, 13 жовтня в Києві, Україна прийме ще одного чемпіона світу – переможця мундіалю-2010 Іспанію.

Наша головна команда програла три останні матчі – в Лізі націй іспанцям (0:4) і сьогоднішній німцям, а також товариський французам (1:7).

Відзначимо, що всі три попередні поєдинки України проти Німеччини в Києві завершилися внічию. 0:0 – в 1997 році, 1: 1 – в 2011-му і 3:3 – в 2011-му.

Раніше прогноз на матч Україна – Німеччина дав Кирило Круторогов. "Відверто кажучи, думається, що збірна Німеччини переможе і не пропустить. Не виключаю, що виграє обидва тайми", – вважав коментатор каналів "Футбол 1/2/3".

Також ми писали, що збірну Німеччини підкорила українська красуня. Німці залишили їй на згадку свої автографи. Даша Савіна отримала до своєї колекції дуже цінний м'яч.