Відео голів та огляд матчу "Ювентус" – "Динамо" в Лізі чемпіонів

3 грудня 2020, 08:00
Кияни на чужому полі програли Роналду і компанії

У Турині "Ювентус" і "Динамо" зустрічалися в п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Кияни поступилися 0:3. Ми вели онлайн матчу "Ювентус" – "Динамо" з докладним описом усіх ключових моментів. Нижче наводимо відео голів та огляд матчу.

Огляд матчу "Ювентус" – "Динамо" (3:0)

Двічі на початку першого тайму Бущан рятував свою команду після ударів Морати і Маккені, проте на 21-й хвилині навіть він виявився безсилим після удару головою у виконанні Федеріко К'єзи. Син знаменитого італійського футболіста забив свій дебютний гол у Лізі чемпіонів.

У другому таймі "Ювентус" подвоїв перевагу. К'єза зробив простріл у штрафний, Бущан виграв боротьбу у Морати, проте м'яч від іспанця відскочив до Роналду, який відправив м'яч у порожні ворота.

А через деякий час Мората довів рахунок до розгромного. Іспанець отримав м'яч на 11-метровій позначці, підробив під праву і пробив повз Бущана.