Відео голів та огляд матчу "Шахтар" – "Динамо" за Суперкубок України

26 серпня 2020, 08:39
Кияни здолали "гірників" 3:1 – голи та найкращі моменти поєдинку за перший український трофей в сезоні

Матч за Суперкубок України "Шахтар" - "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У Києві в НСК "Олімпійський" відбувся матч за Суперкубок України між чемпіоном країни донецьким "Шахтарем" і володарем Кубка київським "Динамо". Ми проводили онлайн трансляцію "Шахтар" – "Динамо" з описом і відеоповторами усіх ключових моментів. Поєдинок завершився перемогою столичної команди з рахунком 3:1 – екстренер "Шахтаря" Мірча Луческу виграв свій перший трофей з "Динамо".

Огляд Суперкубку України-2020

Рахунок в матчі був відкритий вже на 20-й хвилині. Карлос де Пена відгукнувся на навіс від Сергія Сидорчука і з кількох метрів розстріляв ворота Андрія Пятова.

А на 31-й хвилині кияни подвоїли свою перевагу. Жерсон Родрігес дістався до чужого штрафного майданчика, але замість навісу черпачком закинув м'яч у дальній гол над Пятовим, який вийшов з воріт, щоб зробити перехоплення.

Матч за Суперкубок України "Шахтар" – "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Але перевага "Динамо" в два м'ячі протрималася лише шість хвилин. "Гірники" провели атаку правим флангом, Тете зробив точний навіс на Жуніора Мораеса і форвард збірної України відправив м'яч точно в кут.

А в кінці другого тайму Фран Соль, що вийшов на заміну після перерви, забив третій гол у матчі і поставив крапку. "Динамо" вийшло вперед за кількістю завойованих суперкубків України. До сьогоднішнього матчу обидві команди мали по вісім трофеїв. Крім них, Суперкубок не завойовував ніхто.

"Шахтар" – "Динамо" – 1:3
Голи: Мораес (37) – де Пена (20), Родрігес (31), Фран Соль (83)

"Шахтар": П'ятов, Матвієнко, Бондар (Коноплянка, 70), Кривцов (Фернандо Педро, 86), Додо, Алан Патрік, Тете (Соломон, 61), Тайсон, Степаненко, Маркос Антоніо (Марлос, 46), Мораес.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Сирота, Тимчик, Караваєв, Шапаренко, Буяльський (Ледньов, 82), де Пена (Андрієвський, 75), Сидорчук, Родрігеc, Супряга (Фран Соль, 61).

Попередження: Шапаренко (49), Караваєв (59).