Відео голів та огляд матчу "Інтер" – "Шахтар" в півфіналі Ліги Європи

18 серпня 2020, 07:56
Чемпіон України поступився віце-чемпіону Італії путівкою в фінал Ліги Європи

У півфіналі Ліги Європи донецький "Шахтар" зустрічався з італійським "Інтером". Матч відбувався у німецькому Дюссельдорфі і, на жаль, завершився поразкою "гірників" з рахунком 0:5. Ми проводили детальний онлайн матчу "Інтер" – "Шахтар"з описом всіх ключових моментів і відеоповторами голів на "Дюссельдорф Арені"..

Огляд матчу "Інтер" – "Шахтар" (5:0)

Рахунок в матчі був відкритий на 19-й хвилині, хоча це був ледь не перший небезпечний момент у зустрічі. Андрій Пятов помилився, вибиваючи м'яч від власних воріт, його підхопив Ніколо Барелла і зробив точний навіс в штрафну на Лаутаро Мартінеса, а той ударом головою відправив його м'яч у сітку воріт.

Гол Лаутаро Мартінеса

"Гірники" відповіли небезпечним ударом Жуніора Мораеса метрів з 11-ти після передачі Додо, але захисники заблокували постріл. В цілому "Шахтар" тричі пробивав по воротах суперника в першому таймі і жодного разу не потрапив у ворота.

Огляд 1-го тайму

На початку другого тайму Лаутаро Мартінес намагався перекинути Пятова, але наш воротар зумів кінчиками пальців дістати м'яч і врятувати команду. "Гірники" відповіли ударом Жуніора Мораеса головою, але прямо у воротаря. І відразу ж "Інтер" забив другий гол у матчі – після навісу з кутового Д'Амброзіо головою переправив м'яч у сітку.

Гол Д'Амброзіо

Після другого гола "Інтер" повністю заволодів ініціативою. Через 10 хвилин Лаутаро Мартінесу завдав прицільний дальній удар в нижній кут воріт Пятова, оформивши дубль. Не став від нього відставати і найдорожчий футболіст клубу Ромелу Лукаку і також записав на свій рахунок два м'ячі.

Гол Лукаку

Гол Лукаку

Огляд 2-го тайму

"Інтер" – "Шахтар" – 5:0
Голи: Мартінес (19, 74), Д`Амброзіо (64), Лукаку (78, 82)

"Інтер": Ханданович, Янг (Бірагі, 66), Бастони, Годін, Д`Амброзіо (Мозес, 81), Барелла, Гальярдіні, Брозович (Сенсі, 85), де Врей, Лукаку (Еспозіто, 85), Мартінес (Еріксен, 81).

"Шахтар": Пятов, Матвієнко, Хочолава, Кривцов, Додо, Марлос (Коноплянка, 75), Маркос Антоніо, Тайсон, Степаненко, Алан Патрік (Соломон, 59), Мораес.

Нагадаємо, що днем раніше в першому півфіналі "Севілья" обіграла "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1. Головний матч турніру "Севілья" – "Інтер" відбудеться 21 серпня в Кельні.