Відео голів та моментів матчу "Ворскла" – "Сталь" – 1: 1

19 листопада 2017, 17:31
По голу в другому таймі забили Олександр Кобахідзе та Артем Хоцяновський

"Ворскла" - "Сталь" - 1:1

У матчі 16 туру української Прем'єр – ліги"Ворскла" і "Сталь" зіграли внічию. Поєдинок пройшов у неділю в Полтаві і завершився з рахунком 1 : 1 .
Господарі першими відкрили рахунок : на 56 -й хвилині Олександр Кобахідзе точно і потужно пробив з – за меж штрафного майданчика . На 72 -й хвилині Артем Хоцяновський зрівняв рахунок , який вже не змінився до фінального свистка .

Після цього матчу в активі " Ворскли " стало 22 очки , у " Сталі " – 12 .

"Ворскла" – "Сталь" – 1:1 (0:0)
Голи: Кобахідзе (56) – Хоцяновський (72)
Жовті картки: Чижов (27), Скляр (80) – Даніелян (45), Копитов (90+3)

"Ворскла": Шуст – Пердута, Даллку, Чижов (Кулач, 77), Матвієнко – Чеснаков, Скляр, Шарпар – Кобахідзе (Кадімян, 69), Ребенок – Коломоєць (Загорулько, 83).

"Сталь": Пеньков – Грачов (Копитов, 43), Даніелян, Ткачук, Михайличенко — Якимів, Месхі – Клімчук (Хоцяновський, 46), Мисик (Костенко, 74), Кузик – Обрадович.

Раніше в стартовому матчі 16 туру Прем'єр – ліги"Шахтар" в Харкові програв "Олександрії"з рахунком 1 : 2 . 25 – річний півзахисник " Олександрії " Артем Полярус в першому таймі двічі розписався у воротах " гірників " , гол за " Шахтар " забив Бернард .

В другому матчі туру "Динамо" на виїзді обіграло "Зірку". Вже до перерви гості оформили собі комфортну перевагу в два м'ячі : дублем відзначився Дьємерсі Мбокані .