Відео шаленої розв'язки матчу "Десна" – "Ворскла": вилучення від Монзуль і гол на останній хвилині

6 грудня 2020, 19:32
Перемогу чернігівській команді приніс гол джокера Дегтярьова, який буквально перед цим вийшов на заміну

"Десна" - "Ворскла" / Фото: ФК "Десна" Чернігів

Матч 12-го туру чемпіонату України з футболуміж чернігівською "Десною" і полтавською "Ворсклою" на стадіоні імені Гагаріна відзначився однією з найдраматичніших розв'язок цього сезону. "Десна" виграла 1:0, забивши переможний м'яч на 94-й хвилині. Після флангової подачі зі штрафного нападник чернігівців Максим Дегтярьов пробив головою, і кіпер полтавців Дмитро Різник дістав м'яч уже за лінією воріт.

Відео голу Дегтярьова

Найдивовижніше, що автор забитого гола Дегтярьов всього лише за дві хвилини до цього вийшов на поле, замінивши Владислава Калітвінцева. Ну й інтуїція у головного тренера "Десни" Олександра Рябоконя!

Додамо, що останні 10 хвилин матчу "Ворскла" грала в меншості – Руслан Степанюк отримав від Катерини Монзуль другу жовту картку, а з нею і червону – за удар по м'ячу після свистка. Хоча гравець гостей запевняв арбітресу, що просто не почув свистка.

Відео вилучення Степанюка

Огляд матчу "Десна" – "Ворскла" (1:0)

"Десна" – "Ворскла" – 1:0
Гол: Дегтярьов, 90+4
"Десна": Паст – Тамм, Єрмаков (Гуцуляк, 83), Гітченко – Конопля, Калітвінцев (Дегтярьов, 90+1), Огиря, Мудрик (Картушов, 73), Мостовий (Волков, 90+1) – Арвеладзе (Домбровський, 72) – Будківський
"Ворскла": Різник – Сапай, Яворський, Ндіає – Пердута, Челядін, Пуцлін, Якубу – Скляр – Степанюк, Щербак (Кравчук, 74)
Попередження: Єрмаков, Калітвінцев – Степанюк, Яворський
Вилучення: Степанюк (84, "Ворскла", друге попередження)

Завдяки цій вистражданій перемозі "Десна" піднялася на третє місце в чемпіонаті України, обійшовши на одне очко "Ворсклу".