Віда про поразку у фіналі ЧС-2018: "Це сльози від жалю, але й від радості"

15 липня 2018, 23:35
Хорватський футболіст прокоментував матч проти збірної Франції

Віда після фіналу. фото AFP

Захисник збірної Хорватії Домагой Віда прокоментував поразку в фіналі ЧС-2018. Чемпіонат світу виграла збірна Франції, яка обіграла Хорватію (4: 2). Для Франції це друга перемога в історії. Вперше французи стали чемпіонами світу в 1998 році. Хорватія вперше в історії грала в фіналі світової першості.

"Змішані відчуття. Ми дуже горді, але, звичайно, розчаровані, що не зробили останній крок. Це сльози від жалю, але й від радості. Коли ти стоїш перед своїми фанатами, важко стримати емоції. Більшою мірою ми пишаємося, тому змусили пишатися нашу країну. Це головний підсумок, головна перемога, поки життя в Хорватії важке.

Ми багато спілкувалися з партнерами і прийшли до висновку, що нам не пощастило з голами. Можна сперечатися на рахунок фолу, на мій погляд його не було. Пенальті? Там рука була опущена, а не в повітрі. Ми намагалися в другому таймі, але були невдалі 5 хвилин, в які ми пропустили два голи ", – заявив Віда.

"Золотий м'яч", як кращий футболіст ЧС-2018, виграв хорватський півзахисник Лука Модріч. Срібний м'яч дістався півзахисникові збірної Бельгії Едену Азару, а бронзовий – нападаючому збірної Франції Антуану Грізманну.

Форвард збірної Англії Гарі Кейн отримав "Золоту бутсу", як кращий бомбардир турніру. В активі 24-річного футболіста 6 забитих м'ячів (3 – з пенальті).

Кращим воротарем турніру був визнаний голкіпер збірної Бельгії Тібо Куртуа.